Değerli Müşterimiz;
Firmamız (Gösteri Sergi Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.) satılan tüm ürünler, firmamızın garantisi altındadır. 

İade süresi
İade hakkından faydalanabilmeniz için; yapılan satışın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun Kapsamına giren bir satım sözleşmesine dayanması; iadenin, satın alınan ürünün varsa ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

İade şartları
Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ambalajı veya çantası hasar görmüş başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  • Paketli ürünler orjinal ambalajları ile iade edilmelidir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyalarını) musterihizmetleri@gosterimarket.com mail adresimize ön bilgilendirme yapmanız gerekmektedir.
  • Ürünle ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur.
  • İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
  • İadenizi Sürat Kargo ile "Fuar Dizayn Dek. Yay. San. Tic. Ltd. Şti." anlaşması kapsamında 7 gün içerisinde ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz. 7 günü aşan sürelerde kargo ücreti gönderici tarafından karşılanır.
  • İade talebiniz olumlu karşılandığı takdirde ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza veya EFT yöntemiyle ödeme yapıldıysa hesabınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 
  • Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
  • İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi veya para iadesi oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. 

Taşıma Esnasında Hasar Görmüş Ürünler
Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır.